Українська

МІЖНАРОДНИЙ ЗАКЛИК !!

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС У HAMBACHER FOREST ДЛЯ ВІКЕНДУ ОБГОВОРЕНЬ, СЕМІНАРІВ І БУНТУ ЗА ЗВІЛЬНЕННЯ ТВАРИН

24-27 ВЕРЕСНЯ 2020

Після місяців антиутопічних безчинств і безпрецедентних репресій, що держави виправдовували пандемією коронавірусу, кордони відкриваються, і по всьому світу спалахує лють. Цього літа в Європі не було жодних радикальних анти-спесишистських зборів, які внесли б свій внесок у спільну боротьбу. Ми відчули що потрібно об’єднатися!

Хамбаха Форст (Hambacher Forst) є постійним центром антикапіталізму і радикальної екології на континенті – давайте там знайдемо один одного і скористаємося цією можливістю, щоб поділитися нашими навичками і поглядами на те, як протистояти людській перевазі в нинішньому контексті. У продовження до анархістських зборів по звільненню тварин, що проходили в Марселі (2016 г.), Брістолі (2017 г.), Більбао (2018 г.) і Римі (2019 г.), ми прагнемо об’єднати тих, хто бере участь в боротьбі разом з іншими тваринами і їх середовищами існування, в більш об’єднаний опір. Боротьба з усіма ієрархіями – боротьба за повне звільнення!

Список семінарів – як практичних, так і більш теоретичних – буде оголошено найближчим часом. Ми також відкриті, і закликаємо вас вносити свої власні пропозиції, будь то в найближчі тижні або більш спонтанно після початку заходу. Також щиро запрошуються інші вклади у вигляді літератури, зінів, і т.п.

Пам’ятайте, всі ці події:
– БЕЗКОШТОВНІ, що включає веганські страви під час заходу.
– САМООРГАНЗІВАНЕ, якщо ви бачите роботу, вона ваша!
-СКВОТОВАНЕ, так як відбувається на незаконній окупації землі
– ПРОТИ ОПРЕСІЙ, так що йдіть до біса відразу, якщо у вас є расистські / сексистські / гетеросексистські /цис-сексистські / спесишистські або інші фанатичні погляди + поведінку
– У ЛІСІ, так що будьте готові розбити палатку і поважати екосистему

Додаткова інформація про те, чого очікувати і як туди добратися, буде опублікована на наступному веб-сайті пізніше.
Не соромтеся звертатися до нас з питаннями або чим завгодно тут:
forestantispedays (at) riseup.net

Поширюйте ідею і залишайтеся дикими !!!